| Kod produktu: | 5901316119934 |
|---|---|
| Producent: | DRE (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 5901316119934 |
| Kolekcja: | Auri |
| Szerokość : | 70 cm |
| Strona: | Prawa |
| Kolor: | Dąb Evoke |
| Rodzaj wykończenia: | Okleina / Laminowane |
| Wykończenie powierzchni: | Matowe |
| Wzór wykończenia: | Wzór / Zdobienie / Przeszklenie |
| Szyba: | Tak |
| Przeszklenia (rodzaj): | Pokojowe, Łazienkowe |
| Typ drzwi: | Przylgowe |
| Wypełnienie: | MDF / drzwi ramowe |
| Ilość zawiasów: | 3 |
| Odwrotna przylga: | Nie |
| Zamek (rodzaj): | Standardowy |
| Typ zamknięcia: | Zamek na klucz |
| Drzwi dwuskrzydłowe: | Nie |
| Lepsze wyciszenie: | Nie |
| Grubość: | 40 mm |
| Minimalna Szerokość otworu montażowego: | 780 |
| Minimalna Wysokość otworu montażowego : | 2066 mm |
| Model: | Auri 0 |
| Opcja wentylacyjna: | Nie |
| Antywłamaniowe: | Nie |
| Izolacja termiczna: | Nie |
| Izolacja akustyczna: | Nie |
| Wysokość: | 2043 |

Drzwi Auri 0 przylgowe prawe 70 cm
Drzwi wewnętrzne
Auri
DRE
Cena:
896,67 zł / szt
(23% vat)
Wysyłka do 5 dni roboczych
Ile szt potrzebujesz ?
szt
Dostępny, na stanie: 13 szt
Wysyłka do 5 dni roboczych
Wartość (cena * ilość): 896,67 zł
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.




.jpg)







































