Nasza oferta


W naszym sklepie internetowym Podlogi-drzwi.pl oferujemy pełnowartościowe produkty z kategorii podłóg i drzwi w najkorzystniejszych cenach na rynku. Dla Klientów poszukujących klasycznych rozwiązań proponujemy tradycyjne podłogi drewniane. Zwolennikom nowoczesności oraz nietuzinkowych aranżacji polecamy panele podłogowe i podłogi winylowe, które swym bogactwem wzorów, barw i struktur, stanowią najatrakcyjniejszy produkt umożliwiający szybką odmianę wnętrza.  

Nasza oferta zawiera markowe podłogi wiodących europejskich producentów, proponowane w bezkonkurencyjnych cenach. Oferujemy również szeroki wachlarz drzwi wejściowychwewnętrznych oraz rozmaite drzwi zewnętrzne. Wszystkie dostępne produkty pochodzą z oryginalnych kolekcji i są w 100% pełnowartościowym towarem. Każda z przeprowadzonych transakcji udokumentowana jest fakturą VAT. 


Copyright © 2024 Podłogi-drzwi | Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: Graff

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.