Kod produktu: BLC-DBE1-L05-XXR-A14130-I
Producent: Bear Wood (zobacz dane producenta)
Kod producenta: BLC-DBE1-L05-XXR-A14130-I
Kolekcja: Bear&Wood
KOLOR: Naturalny
GRUBOŚĆ (MM): 14 mm
WZÓR: Jodełka
V-FUGA: V-fuga 4-stronna
NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: Ogrzewanie wodne
BRAK DYLATACJI DO: 1000 m2
MONTAŻ: Na klej, Bezklejowo zamek klik
STRUKTURA: Drewna szczotkowanego
RODZAJ DREWNA: Dąb
RODZAJ WYKOŃCZENIA: Lakier matowy
GWARANCJA: 20 lat
SZEROKOŚĆ (MM): 130 mm
DŁUGOŚĆ (MM): 725 mm
ZASTOSOWANIE: Pomieszczenia mieszkalne
BUDOWA: Deska warstwowa
ILOŚĆ LAMELI: 1
WARSTWA UŻYTKOWA GRUBOŚĆ: 2 mm