| Kod produktu: | L8/4-RAL9016-12 |
|---|---|
| Producent: | Prestige Decor (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | L8/4-RAL9016-12 |
| Kolekcja: | Prestige Decor |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | MDF |
| Długość: | 2070 mm |
| Szerokość Profilu: | 16 mm |
| Wysokość Profilu: | 80 mm |
| Montaż: | Na klej |
Nowość
Listwa Prestige Decor MDF L8/4 RAL9016
Listwy przypodłogoqw
Prestige Decor
Prestige Decor
Cena:
61,38 zł / szt
(23% vat)
Wysyłka do 24h
Ile mb potrzebujesz ?
mb
Ile szt potrzebujesz ?
szt
Dostępny, na stanie: 315 szt
Wysyłka do 24h
Wartość (cena * ilość): 61,38 zł
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.























