| Kod produktu: | 551697 |
|---|---|
| Producent: | Emergo (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 551697 |
| Kolekcja: | Ergo |
| Kolor: | Szary |
| Materiał: | MDF |
| Długość: | 2 cm |
| Szerokość Profilu: | 18 mm |
| Wysokość Profilu: | 82 mm |
| Ilość Sztuk w Opakowaniu: | 1 |
Uniwersalny narożnik MDF do listwy przypodłogowej
Narożnik pasuje do listew Emergo w kolorze szarym i srebrnym.
Narożnik do listwy przypodłogowej służy do łatwego łączenia listew w narożniku wewnętrzym i zewnętrzym oraz zakończenia listwy przy opasce drzwiowej.
Narożnik jest alternatywą dla łączenia listew przycinanych pod kątem 45 stopni. Zastosowanie narożników o zaokrąglonych krawędziach chroni listwy przed uszkodzeniem w narożnikach zewnętrznych oraz zapewnia ich bezpieczne użytkowanie.
Narożnik pasuje do listew Emergo w kolorze szarym i srebrnym.
Narożnik do listwy przypodłogowej służy do łatwego łączenia listew w narożniku wewnętrzym i zewnętrzym oraz zakończenia listwy przy opasce drzwiowej.
Narożnik jest alternatywą dla łączenia listew przycinanych pod kątem 45 stopni. Zastosowanie narożników o zaokrąglonych krawędziach chroni listwy przed uszkodzeniem w narożnikach zewnętrznych oraz zapewnia ich bezpieczne użytkowanie.




.jpg)







