| Kod produktu: | 5901316119415 |
|---|---|
| Producent: | DRE (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 5901316119415 |
| Kolekcja: | Auri |
| Szerokość : | 70 cm |
| Strona: | Prawa |
| Kolor: | Dąb Evoke |
| Rodzaj wykończenia: | Okleina / Laminowane |
| Wykończenie powierzchni: | Matowe |
| Typ drzwi: | Przylgowe |
| Ilość zawiasów: | 3 |
| Zamek (rodzaj): | Standardowy |
| Minimalna Szerokość otworu montażowego: | 780 |
| Minimalna Wysokość otworu montażowego : | 2066 mm |
| Odporne na wodę: | Nie |
| Rodzaj ościeżnicy: | Regulowana |
| Opaska maskująca (szerokość): | 80 |
| Minimalna grubość muru: | 280 mm |
| Maksymalna grubość muru: | 300 mm |
| Zakres od: | 280 |
| Zakres do: | 300 |
| Opaska maskująca: | Tak |

Ościeżnica regulowana z kątownikiem T80 280-300 70cm Prawa przylgowa
Ościeżnica
Auri
DRE
Cena:
745,38 zł / szt
(23% vat)
Wysyłka do 5 dni roboczych
Ile szt potrzebujesz ?
szt
Dostępny, na stanie: 5 szt
Wysyłka do 5 dni roboczych
Wartość (cena * ilość): 745,38 zł
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.




.jpg)































