| Kod produktu: | PRK109 |
|---|---|
| Producent: | AGT (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 120046813 |
| Kolekcja: | AGT Promo |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC3 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 7 mm |
| WZÓR: | Deska |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 191 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1200 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 10 |
Dzięki tej podłodze wprowadzisz elegancję i naturę do swojego otoczenia.
Panele podłogowe Dąb Gardenia są:
- WODOODPORNE do 24h
- Szybkie i łatwe w montażu
- Odporne na promieniowanie UV
- Odporne na zarysowania
- Odporne na punktowe uderzenia
- Łatwe w czyszczeniu
Panele podłogowe Dąb Gardenia są:
- WODOODPORNE do 24h
- Szybkie i łatwe w montażu
- Odporne na promieniowanie UV
- Odporne na zarysowania
- Odporne na punktowe uderzenia
- Łatwe w czyszczeniu

































