| Kod produktu: | 68279 |
|---|---|
| Producent: | Classen (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 4003992643831 |
| Kolekcja: | Select |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 192 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1285 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| WŁAŚCIWOŚCI ANTYPOŚLIZGOWE: | Tak |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 8 |
Podłogi laminowane – wyselekcjonowane dekory od najlepszych producentów
Odkryj wyjątkową kolekcję, w której znajdziesz podłogi laminowane starannie wybrane spośród propozycji najlepszych producentów. To miejsce stworzone z myślą o osobach, które szukają połączenia estetyki, trwałości i nowoczesnych rozwiązań do wnętrz. W kolekcji dostępne są wyselekcjonowane dekory podłóg, inspirowane naturalnym drewnem, najnowszymi trendami aranżacyjnymi oraz ponadczasową elegancją.Panele wyróżniają się wysoką jakością wykonania, odpornością na codzienne użytkowanie oraz szeroką gamą wzorów i odcieni. Znajdziesz tu zarówno jasne, naturalne dekory idealne do wnętrz skandynawskich, jak i ciemniejsze, bardziej wyraziste podłogi, które doskonale podkreślą charakter nowoczesnych i klasycznych aranżacji. Dzięki starannej selekcji oferujemy tylko takie podłogi laminowane, które spełniają oczekiwania pod względem designu, trwałości i komfortu użytkowania.
Dodatkowo panele podłogowe laminowane Classen są odporne na wodę do 48h.




.jpg)
































