| Kod produktu: | 40693 |
|---|---|
| Producent: | Classen (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 40693 |
| Kolekcja: | Classen laminat |
| KOLOR PRODUCENTA: | XXL Dąb Brązowy Eiche Auster |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Ciemny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 243 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 2175 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 6 |
Panele podłogowe Classen to dobry sposób na trwałą i wieloletnią podłogę. Kilkuwarstwowa powłoka z utwardzonej żywicy sprawia, że panele są bardziej odporne na zarysowania, uderzenia czy ścieranie. Ważną kwestią przemawiająca na korzyść paneli podłogowych jest łatwość ich konserwacji. Podłogi laminowane Classen wyposażone są w zamek Megaloc, który ułatwia i przyspiesza montaż.




.jpg)














