| Kod produktu: | 1667224 |
|---|---|
| Producent: | Egger (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 1667224 |
| Kolekcja: | Aqua+ Clic it Classic |
| KOLOR PRODUCENTA: | Dąb Sherman miodowy EL1007 |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| GWARANCJA: | 20 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 193 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1292 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 8 |
Od salonu po poddasze: podłogi EGGER są elastyczne w montażu i uniwersalne w zastosowaniu. Nasze podłogi laminowane z systemem Aqua CLIC it! sprawdzą się w każdej przestrzeni. Dzięki odpornemu na wodę systemowi zatrzasków Aqua CLIC it! i wodoodpornej powierzchni nadają się również do łazienki, kuchni i przedpokoju.
Autentyczne reprodukcje drewna naszych podłóg laminowanych są ponadczasowe i dobrze sprawdzają się w różnych kombinacjach. Tutaj znajdziesz idealny projekt pasujący do każdego pomieszczenia i każdego wystroju wnętrza.
Ponadto podłogi charakteryzują się wysoką jakością wykonania i właściwościami użytkowymi. Są wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji oraz elastyczne i szybkie w montażu. A wszystko to przy zachowaniu doskonałego stosunku ceny do jakości. Poczuj jakość podłóg laminowanych z każdym krokiem.
Autentyczne reprodukcje drewna naszych podłóg laminowanych są ponadczasowe i dobrze sprawdzają się w różnych kombinacjach. Tutaj znajdziesz idealny projekt pasujący do każdego pomieszczenia i każdego wystroju wnętrza.
Ponadto podłogi charakteryzują się wysoką jakością wykonania i właściwościami użytkowymi. Są wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji oraz elastyczne i szybkie w montażu. A wszystko to przy zachowaniu doskonałego stosunku ceny do jakości. Poczuj jakość podłóg laminowanych z każdym krokiem.
Dąb Sherman miodowy to rustykalny dekor drewnopodobny w ciepłych odcieniach brązu. Dzięki wyglądowi imitującemu deskę można go łączyć na wiele sposobów.






























