| Kod produktu: | ATL10-8169P |
|---|---|
| Producent: | Krono Original (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | ATL10-8169P |
| Kolekcja: | Atlantic 10 |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC5 |
| KOLOR: | Ciemny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 10 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| GWARANCJA: | 30 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 192 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1285 mm |