| Kod produktu: | 80ZI-5379 |
|---|---|
| Producent: | Kronopol (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | D5379 |
| Kolekcja: | Kronopol |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Jasny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 193 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1380 mm |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 9 |
Dąb Koryna od marki Kronopol to nowe spojrzenie na rolę podłóg w domowym wnętrzu. Łącząc innowacyjne rozwiązania technologiczne z dbałością o naturalny i estetyczny wygląd, daje niespotykaną dotąd możliwość aranżacji wnętrz dopasowanych do indywidualnych potrzeb i pomysłów. Czas spędzony we wspólnym gronie zasługuje na wyjątkową oprawę. Świętuj je z podłogą w której subtelna struktura drewna jest dodatkowo podkreślona przez wykorzystanie 4-stronnej v-fugi.




.jpg)





























