| Kod produktu: | 85PB-3033 |
|---|---|
| Producent: | Kronopol (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | D3033 |
| Kolekcja: | Kronopol |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 191 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1380 mm |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 9 |
Panele laminowane Kronpol Dąb Torino to nie tylko znakomita jakość, ale również kreująca nastrój i podkreślająca charakter wnętrza kolorystyka.
Struktura drewna 3D podkreśla wyjątkowość wzoru przez co wnętrze nabiera szyku i elegancji.
Struktura drewna 3D podkreśla wyjątkowość wzoru przez co wnętrze nabiera szyku i elegancji.




.jpg)





























