| Kod produktu: | 809016NEW |
|---|---|
| Producent: | Metamorphose (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 809016NEW |
| Kolekcja: | By Belgium |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Jasny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| BRAK DYLATACJI DO: | 200 m2 |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Matowa drewna |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| GWARANCJA: | 20 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 192 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1257 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 9 |
Panele z podwyższoną odpornością na wilgoć.
Możliwość montażu podłogi do 200m2 bez dylatacji progowych!*
*Warunek: brak ogrzewania podłogowego.
Metamorphose By Belgium to ekskluzywny koncept wysokojakościowych podłóg. Nowoczesne technologie, doskonałe materiały i piękne wzornictwo... w równie pięknej cenie.
Ta luksusowa podłoga ma nie tylko wygląd prawdziwego dębu, ale jest też taka w dotyku, dzięki czemu nadaje wnętrzom współczesną elegancję.
Możliwość montażu podłogi do 200m2 bez dylatacji progowych!*
*Warunek: brak ogrzewania podłogowego.
Możliwość montażu podłogi do 200m2 bez dylatacji progowych!*
*Warunek: brak ogrzewania podłogowego.
Panele z podwyższoną odpornością na wilgoć.
*Warunek: brak ogrzewania podłogowego.
Panele z podwyższoną odpornością na wilgoć.
Metamorphose By Belgium to ekskluzywny koncept wysokojakościowych podłóg. Nowoczesne technologie, doskonałe materiały i piękne wzornictwo... w równie pięknej cenie.
Ta luksusowa podłoga ma nie tylko wygląd prawdziwego dębu, ale jest też taka w dotyku, dzięki czemu nadaje wnętrzom współczesną elegancję.




.jpg)
















