| Kod produktu: | 5905450602178 |
|---|---|
| Producent: | Metamorphose (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 5905450602178 |
| Kolekcja: | Metamorphose |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| GWARANCJA: | 20 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 196 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1216 mm |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 8 |
Panele podłogowe Dąb Spokojny AC4 8 mm
Panele podłogowe
Metamorphose
Metamorphose
Cena:
32,95 zł / m2
(23% vat)
Wysyłka do 48h
Ile m2 potrzebujesz ?
m2
Ile op potrzebujesz ?
op
Dostępny, na stanie: 1645 op
Wysyłka do 48h
Wartość (cena * ilość): 62,93 zł
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.









































