| Kod produktu: | 85BP3185 |
|---|---|
| Producent: | Modern (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | D3185 |
| Kolekcja: | Modern Design |
| KOLOR PRODUCENTA: | Dąb Mohican |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Ciemny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Wierna struktura drewna z połyskiem |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| GWARANCJA: | 15 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 193 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1380 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 9 |
Jeżeli pragniesz wnieść odrobinę awangardy do swojego pomieszczenia do swojego pomieszczenia, to dzięki panelom laminowanym Modern urzeczywistnisz swoje marzenie! Oryginalne wzory, doskonale nadają się do najbardziej wyszukanych wnętrz, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym stanowią pewną inwestycję na długie lata.
Klasa ścieralności: AC4, Grubość: 8 mm, Struktura: WP, Gwarancja: 15 lat
![]() |
Jeżeli pragniesz wnieść odrobinę awangardy do swojego pomieszczenia do swojego pomieszczenia, to dzięki panelom laminowanym Modern urzeczywistnisz swoje marzenie! Oryginalne wzory, doskonale nadają się do najbardziej wyszukanych wnętrz, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym stanowią pewną inwestycję na długie lata.
Klasa ścieralności: AC4, Grubość: 8 mm, Struktura: WP, Gwarancja: 15 lat
![]() |




.jpg)















