| Kod produktu: | 250 |
|---|---|
| Producent: | Skema (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 8031582129782 |
| Kolekcja: | Prestige L |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna |
| GWARANCJA: | 25 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 220 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 2052 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 6 |
Panele podłogowe Skema z serii Living stawiają na stronę praktyczną i nie wymagają specjalnej konserwacji, ani pielęgnacji. Mogą być też montowane na starej podłodze, bez potrzeby prowadzenia inwazyjnych prac budowlanych, przy znacznej oszczędności czasu i kosztów robocizny. Są nie tylko proste w montażu, ale mają tez wiele dodatkowych zalet.
Kolekcja Prestige L to klasyk wśród paneli podłogowych Skema. Panele mają duży format (2052x220 mm) i wiernie oddają strukturę drewna.
- prosty montaż bezklejowy
- antystatyczne
- klasa odporności AC4
- fazowanie 4-stronne
- odpowiednie na ogrzewanie podłogowe
Kolekcja Prestige L to klasyk wśród paneli podłogowych Skema. Panele mają duży format (2052x220 mm) i wiernie oddają strukturę drewna.
- prosty montaż bezklejowy
- antystatyczne
- klasa odporności AC4
- fazowanie 4-stronne
- odpowiednie na ogrzewanie podłogowe
Skema w tradycyjnie doskonałej jakościowo linii PRESTIGE GOLD proponuje nową wersję L o nieprzeciętnych rozmiarach 2052x220 mm.
Montaż podłóg na ogrzewaniu podłogowym: Należy odpowiednio wykonać etapy wstępne, opisane w instrukcji. Pod panele należy położyć folię paraizolacyjną (BN) i odpowiedni podkład.
Układanie na podłożach z ogrzewaniem podłogowym: Podłoże musi zostać przygotowane według zaleceń producenta ogrzewania. Rury prowadzące ciecze muszą zostać pokryte przynajmniej 30 mm warstwą jastrychu, aby zapewnić równomierne rozprowadzanie ciepła i zapobiec pękaniu podłogi. Podłogi SKEMA mogą zostać położone na podłożach podgrzewanych tylko, jeśli wcześniej wspomniane instrukcje są ściśle przestrzegane. Powłoka jest odpowiedzialna za zapobieganie jakimkolwiek problemom z układaną podłogą.
Układanie na podłożach z ogrzewaniem podłogowym: Podłoże musi zostać przygotowane według zaleceń producenta ogrzewania. Rury prowadzące ciecze muszą zostać pokryte przynajmniej 30 mm warstwą jastrychu, aby zapewnić równomierne rozprowadzanie ciepła i zapobiec pękaniu podłogi. Podłogi SKEMA mogą zostać położone na podłożach podgrzewanych tylko, jeśli wcześniej wspomniane instrukcje są ściśle przestrzegane. Powłoka jest odpowiedzialna za zapobieganie jakimkolwiek problemom z układaną podłogą.





























