| Kod produktu: | 93AR3328 |
|---|---|
| Producent: | Swiss Krono (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 93AR3328 |
| Kolekcja: | SWISS KRONO |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC5 |
| GRUBOŚĆ (MM): | 10 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 193 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1380 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 7 |
Panele Dąb Kamil to ponadczasowy i elegancki element wykończenia wnętrz. Montaż paneli jest szybki i łatwy, posiada wysoką klasę ścieralności AC5, dzięki której może być układany w pomieszczeniu mocno eksploatowanym. Panele inspirowane dębowym drewnem prezentują się elegancko i stylowo w każdym wnętrzu. Widoczne sęki i niejednolite barwienie dają naturalny, przytulny efekt. Podłoga będzie się dobrze prezentować ze ścianami w każdym kolorze.




.jpg)


























