| Kod produktu: | 65236 |
|---|---|
| Producent: | Classen (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 4003992620702 |
| Kolekcja: | Nuva Selected Click |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | Klasa 34 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 5.5 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| AKUSTYCZNE: | Tak |
| DO DOMU ZE ZWIERZĘTAMI: | TAK |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna |
| ZINTEGROWANY PODKŁAD: | TAK |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| GWARANCJA: | 25 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 203 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1290 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej |
| WARSTWA UŻYTKOWA GRUBOŚĆ: | 0.7 mm |
| WŁAŚCIWOŚCI ANTYPOŚLIZGOWE: | Tak |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 9 |
Panele NUVA Selected Click powstały z nowoczesnego i opatentowanego materiału Ceramin, który jest już znany z innych serii podłogowych tej marki. Ceramin nadaje panelom wyjątkową trwałość, wyróżniającą się na tle innych produktów, ekologiczną produkcję oraz całkowicie bezpieczny skład dla ludzi i zwierząt. Panele NUVA są wodoodporne, co sprawia, że doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach narażonych na wilgoć. Dodatkowo kolekcja posiada zintegrowany podkład o grubości 1 mm, który poprawia izolację akustyczną podłogi w systemie montażu "klik". Panele charakteryzują się również najwyższą klasą ścieralności 34, co zapewnia ich długowieczność.




.jpg)



























