| Kod produktu: | 65147 |
|---|---|
| Producent: | Classen (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 4003992619034 |
| Kolekcja: | Ceramin Flooring |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | Klasa 34 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 5 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| AKUSTYCZNE: | Tak |
| DO DOMU ZE ZWIERZĘTAMI: | TAK |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna |
| ZINTEGROWANY PODKŁAD: | TAK |
| GWARANCJA: | 25 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 203 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1290 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej |
| WŁAŚCIWOŚCI ANTYPOŚLIZGOWE: | Tak |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 9 |
Kolekcja Ceramin Flooring wyprodukowana na bazie CERAMIN® posiada wszystkie jego zalety. Produkt jest całkowicie wolny od PCW, nie zawiera chloru, ftalanów ani innych plastyfikatorów i stabilizatorów. Deski podłogowe są stabilne wymiarowo, wytrzymałe, w 100% wodoodporne i odporne na promieniowanie UV.




.jpg)





































