| Kod produktu: | 37970503 |
|---|---|
| Producent: | Gerflor (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 37970503 |
| Kolekcja: | Creation 55 Rigid Acoustic Herringbone 19 dB |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | Klasa 33 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 6 mm |
| WZÓR: | Jodełka |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| AKUSTYCZNE: | Tak |
| BRAK DYLATACJI DO: | 400 m2 |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| ZINTEGROWANY PODKŁAD: | TAK |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 125 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 750 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| WARSTWA UŻYTKOWA GRUBOŚĆ: | 0.55 mm |
| WŁAŚCIWOŚCI ANTYPOŚLIZGOWE: | Tak |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 16 |
CREATION 55 RIGID ACOUSTIC to podłogi dekoracyjne, sztywne z mocowaniem na zamek i warstwą izolacji akustycznej i antyelektrostatyczne.
- przezroczysta warstwa ścieralna o grubości 0,55 mm
- dekor wykonany drukiem o wysokiej rozdzielczości, wyróżniający się niezwykle realistycznym designem
- współczynnik tłumienia hałasu: 19dB
Grubość całkowita podłogi wynosi 6 mm.
Wykończenie powierzchni wykonano z warstwy usieciowanego poliuretanu (ProtecshieldTM), który ułatwia pielęgnację podłogi, wydłuża jej trwałość oraz chroni przed mikrozarysowaniami.
- przezroczysta warstwa ścieralna o grubości 0,55 mm
- dekor wykonany drukiem o wysokiej rozdzielczości, wyróżniający się niezwykle realistycznym designem
- współczynnik tłumienia hałasu: 19dB
Grubość całkowita podłogi wynosi 6 mm.
Wykończenie powierzchni wykonano z warstwy usieciowanego poliuretanu (ProtecshieldTM), który ułatwia pielęgnację podłogi, wydłuża jej trwałość oraz chroni przed mikrozarysowaniami.
Podłoga posiada zintegrowany podkład, więc nie musisz kupować już żadnego dodatkowego podkładu.
![]() |
CREATION 55 RIGID ACOUSTIC to podłogi dekoracyjne, sztywne z mocowaniem na zamek i warstwą izolacji akustycznej i antyelektrostatyczne.
- przezroczysta warstwa ścieralna o grubości 0,55 mm
- dekor wykonany drukiem o wysokiej rozdzielczości, wyróżniający się niezwykle realistycznym designem
- współczynnik tłumienia hałasu: 19dB
Grubość całkowita podłogi wynosi 6 mm.
Wykończenie powierzchni wykonano z warstwy usieciowanego poliuretanu (ProtecshieldTM), który ułatwia pielęgnację podłogi, wydłuża jej trwałość oraz chroni przed mikrozarysowaniami.
- przezroczysta warstwa ścieralna o grubości 0,55 mm
- dekor wykonany drukiem o wysokiej rozdzielczości, wyróżniający się niezwykle realistycznym designem
- współczynnik tłumienia hałasu: 19dB
Grubość całkowita podłogi wynosi 6 mm.
Wykończenie powierzchni wykonano z warstwy usieciowanego poliuretanu (ProtecshieldTM), który ułatwia pielęgnację podłogi, wydłuża jej trwałość oraz chroni przed mikrozarysowaniami.
Podłoga posiada zintegrowany podkład, więc nie musisz kupować już żadnego dodatkowego podkładu.




.jpg)




















