| Kod produktu: | YUK-2625-I |
|---|---|
| Producent: | Lamett ParquetVinyl (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | YUK-2625-I |
| Kolekcja: | Yukon |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | Klasa 33 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 5 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| BRAK DYLATACJI DO: | 400 m2 |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna |
| ZINTEGROWANY PODKŁAD: | TAK |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 176 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1213 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 11 |
Yukon to najnowsza kolekcja ParquetVinyl firmy Lamett. Panele trudno odróżnić od prawdziwego drewna: pęknięcia i sęki są bardzo realistyczne, a dzięki innowacyjnej technologii EIR( wytłaczania), struktura deski podąża za designem. Jest to produkt w pełni wodoodporny, więc nadaje się również do wilgotnych pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie.
Podłoga ma zintegrowany podkład o grubości 1mm, nie trzeba osobno kupować podkładu.
Podłoga ma zintegrowany podkład o grubości 1mm, nie trzeba osobno kupować podkładu.
Możliwość montażu podłogi do 400 m2 bez dylatacji progowych!*
*Przy spełnieniu określonych warunków:
Niezwykle mocna i sztywna podłoga z łatwym w montażu systemem zatrzaskowym i zintegrowanym podkładem IXPE. Produkt składa się w 70% z wapienia i nie zawiera plastyfikatorów. Wierzchnia warstwa to drukowana warstwa folii o wysokiej rozdzielczości, przezroczysta warstwa ścieralna (0,55 mm - klasa użyteczności publicznej 33 ) oraz matowa warstwa wierzchnia z PU wykończona powłoką antypoślizgową.
Cechy kolekcji:
- wymiar: 176 × 1213 × 5 mm (4+ 1 mm podkład IXPE)
- ilość w opakowaniu : 2,348m² ( 11 szt.)
- warstwa użytkowa: 0.55mm
- klasa użyteczności 33
- klasa ognioodporności Bfl-S1
- montaż bezklejowy jako podłoga pływająca
- 4-stronna V-Fuga
- podłoga wodoodporna
- przenikalność cieplna 0,116 W/(m.K)
- odporność na ścieranie : grupa T
*Przy spełnieniu określonych warunków:
-dylatacja obwodowa 8mm , w przypadku dużego nasłonecznia ( duże okna ) dylatacje należy zwiększyć do 10 mm.
- ogrzewanie podłogowe - jeden sterownik na wszystkie pomieszczenia
- dylatacja ciężkiej zabudowy ( kuchnia, wyspa, szafa w zabudowie itp. )
Niezwykle mocna i sztywna podłoga z łatwym w montażu systemem zatrzaskowym i zintegrowanym podkładem IXPE. Produkt składa się w 70% z wapienia i nie zawiera plastyfikatorów. Wierzchnia warstwa to drukowana warstwa folii o wysokiej rozdzielczości, przezroczysta warstwa ścieralna (0,55 mm - klasa użyteczności publicznej 33 ) oraz matowa warstwa wierzchnia z PU wykończona powłoką antypoślizgową.
Cechy kolekcji:
- wymiar: 176 × 1213 × 5 mm (4+ 1 mm podkład IXPE)
- ilość w opakowaniu : 2,348m² ( 11 szt.)
- warstwa użytkowa: 0.55mm
- klasa użyteczności 33
- klasa ognioodporności Bfl-S1
- montaż bezklejowy jako podłoga pływająca
- 4-stronna V-Fuga
- podłoga wodoodporna
- przenikalność cieplna 0,116 W/(m.K)
- odporność na ścieranie : grupa T




.jpg)

























