| Kod produktu: | EVCC45X-0525-4V-05TE-006 |
|---|---|
| Producent: | VinylTechLab (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | EVCC45X-0525-4V-05TE-006 |
| Kolekcja: | Royal Castle |
| KOLOR PRODUCENTA: | LVT Jodełka Del Monte Walnut |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | Klasa 33 |
| KOLOR: | Ciemny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 6 mm |
| WZÓR: | Jodełka |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| BRAK DYLATACJI DO: | 300 m2 |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| ZINTEGROWANY PODKŁAD: | TAK |
| RODZAJ DREWNA: | Orzech |
| RODZAJ WYKOŃCZENIA: | Lakier matowy |
| GWARANCJA: | 25 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 125 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 625 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| WARSTWA UŻYTKOWA GRUBOŚĆ: | 0.55 mm |
| WŁAŚCIWOŚCI ANTYPOŚLIZGOWE: | Tak |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 10 |
Kwintesencja klasyki zaczerpniętej wprost z wnętrz europejskich pałaców została uchwycona w kolekcji Royal Castle. Format jodełki został przeniesiony z drewnianych klepek na winylowe deski, łącząc w sobie funkcjonalność warstwowych podłóg winylowych z nowoczesnym dekorem drewna. Szeroka paleta dekorów odwzorowujących charakterystykę jesionu, dębu, hikory czy orzecha amerykańskiego od jasnych po ciemne tony.
Warstwowe podłogi winylowe z kolekcji Royal Castle posiadają delikatną strukturę drewna. Na każdej desce winylowej zostały uchwycone walory usłojenia i pęknięć, charakterystyczne dla danego gatunku drewna. Zintegrowany podkład z pianki zapewnia kompleksowość produktu przeznaczonego do montażu pływającego. Rdzeniowe podłogi winylowe są w 100% wodoodporne oraz zapewniają podwyższony komfort akustyczny.
Warstwowe podłogi winylowe z kolekcji Royal Castle posiadają delikatną strukturę drewna. Na każdej desce winylowej zostały uchwycone walory usłojenia i pęknięć, charakterystyczne dla danego gatunku drewna. Zintegrowany podkład z pianki zapewnia kompleksowość produktu przeznaczonego do montażu pływającego. Rdzeniowe podłogi winylowe są w 100% wodoodporne oraz zapewniają podwyższony komfort akustyczny.




.jpg)


















