Dostępne próbki

Panele zewnętrzne Fronto V-Black lamele Orzech 3030233

Panele zewnętrzne Fronto V-Black Vilo
Tyle szt potrzebujesz ? szt
Cena 79,95 zł / szt
Wartość za szt: 79,95 zł
Dostępne w 48h
  Kurier GRATIS - Zakupy już od 499 złUWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt 
koniecznie należy przed przystąpieniem do montażu zapoznać się z instrukcją dołączoną do każdego z produktów.
Dostępne próbki
Kod produktu: 3030233
Producent: Vilo
Kod producenta: 3030233
Kolekcja: Fronto V-Black
DŁUGOŚĆ (MM): 2950
SZEROKOŚĆ (MM): 288
KOLOR: Ciemny
WODOODPORNOŚĆ: Tak
Panele lamelowe Fronto to pomysłowe rozwiązanie na elewację i sufit. Dzięki nowoczesnemu kształtowi profilu oraz specjalnie zaprojektowanym fugom udało nam się stworzyć oryginalny, trójwymiarowy panel, który można zastosować w różnoraki sposób. Panele są wytrzymałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Raz zamontowane, będą Ci służyć przez lata bez konieczności konserwacji. Fronto można układać zarówno w pionie, jak i poziomie.  Doskonale sprawdzą sie na ścianach i sufitach tarasów oraz na mniejszych powierzchniach loggi i balkonów.

Kolekcja V-Black dostępna jest w kolorach drewnopodobnych z ciemnymi fugami. Drewnopodobne dekory można śmiało łączyć z innymi materiałami wykończeniowymi, jak beton, cegła czy marmur. To rozwiązanie na lata, zarówno pod względem wytrzymałości, jak i ponadczasowej stylistyki.Panele lamelowe Fronto to pomysłowe rozwiązanie na elewację i sufit. Dzięki nowoczesnemu kształtowi profilu oraz specjalnie zaprojektowanym fugom udało nam się stworzyć oryginalny, trójwymiarowy panel, który można zastosować w różnoraki sposób. Panele są wytrzymałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Raz zamontowane, będą Ci służyć przez lata bez konieczności konserwacji. Fronto można układać zarówno w pionie, jak i poziomie.  Doskonale sprawdzą sie na ścianach i sufitach tarasów oraz na mniejszych powierzchniach loggi i balkonów.

Kolekcja V-Black dostępna jest w kolorach drewnopodobnych z ciemnymi fugami. Drewnopodobne dekory można śmiało łączyć z innymi materiałami wykończeniowymi, jak beton, cegła czy marmur. To rozwiązanie na lata, zarówno pod względem wytrzymałości, jak i ponadczasowej stylistyki.


Panele zewnętrzne Panele zewnętrzne Fronto V-Black lamele Orzech 3030233Panele zewnętrzne Panele zewnętrzne Fronto V-Black lamele Orzech 3030233Panele zewnętrzne Panele zewnętrzne Fronto V-Black lamele Orzech 3030233Panele zewnętrzne Panele zewnętrzne Fronto V-Black lamele Orzech 3030233

Produkty z tej samej kolekcji

Akcesoria

dostępny Cena: 79,95 zł

Copyright © 2024 Podłogi-drzwi | Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: Graff

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.