| Kod produktu: | 345006 |
|---|---|
| Producent: | Unilin (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 345006 |
| Kolekcja: | Unilin Podkłady |
| Przeznaczenie podkładu: | Podłoga winylowa |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.01 m²K/W |
| Grubość: | 1 mm |
| Szerokość: | 1 m |
| Długość: | 10 m |
| W opakowaniu: | Rolka /10 m2 |
| Tłumienie dźwięków (IS): | 8 dB |
Elastyczny podkład z wypełniaczem mineralnym i spoiwem poliuretanowym.
Podkład przeznaczony do podłóg winylowych.
Podkład przeznaczony do podłóg winylowych.




.jpg)





