Jesion Family 1-lamelowy Matowy BK8-JES1-L05-B2X-A14130-F 14 mm
Podłoga drewniana Barlinek Barlinek
Wysyłka do 24h
Ile m2 potrzebujesz ? m2
Ile op potrzebujesz ? op Dostępny, na stanie: 1616 op Wysyłka do 24h
Zadzwoń
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
Hit
PREMIUM
Kod produktu: BK8-JES1-L05-B2X-A14130-F
Producent: Barlinek (zobacz dane producenta)
Kod producenta: BK8-JES1-L05-B2X-A14130-F
Kolekcja: Barlinek
KOLOR: Jasny
GRUBOŚĆ (MM): 14 mm
WZÓR: Deska
V-FUGA: Brak
NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: Ogrzewanie wodne
BRAK DYLATACJI DO: 160 m2
MONTAŻ: Na klej, Bezklejowo zamek klik
STRUKTURA: Matowa drewna
RODZAJ DREWNA: Jesion
SZEROKOŚĆ (MM): 130 mm
DŁUGOŚĆ (MM): 725 mm
ZASTOSOWANIE: Pomieszczenia mieszkalne
BUDOWA: Deska warstwowa
ILOŚĆ LAMELI: 1
LICZBA SZTUK W PACZCE: 7
Drewno w najczystszej postaci wykończone lakierem bielonym. Gotowe do ułożenia na podłodze.
Deska barlinecka to:
- 100 %drewna