| Kod produktu: | HRXIHA-OHXOX-SOMXXX-SDB1E |
|---|---|
| Producent: | Barlinek (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 1SH000006 |
| Kolekcja: | Hybryda Barlinek |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 6.3 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| MONTAŻ: | Na klej, Bezklejowo zamek klik |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| RODZAJ WYKOŃCZENIA: | Lakier matowy |
| GWARANCJA: | 30 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 180 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1450 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej |
| ILOŚĆ LAMELI: | 1 |
| WARSTWA UŻYTKOWA GRUBOŚĆ: | 1 mm |
| WŁAŚCIWOŚCI ANTYPOŚLIZGOWE: | Tak |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 6+2 |
Ciesz się drewnem w każdej sytuacji
Hybrydowe podłogi łączą naturalne piękno drewna z wyjątkową wytrzymałością. Ich warstwa użytkowa to prawdziwe drewno, a mineralny rdzeń zapewnia stabilność i pełną wodoodporność. To przełomowe rozwiązanie sprawia, że podłoga nie tylko zachowuje ciepło i przytulność naturalnego surowca, ale także zyskuje odporność na wilgoć i uszkodzenia. Dzięki temu świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu, otwierając nowe możliwości aranżacyjne.
| KONSTRUKCJA: 1. powłoka lakiernicza matowy lakier o wysokiej odporności na zarysowania i plamy 2. warstwa drewna naturalny fornir dębowy 3. denscore PRO rdzeń mineralny wytwarzany w procesie wytłaczania z węglanu wapnia i dodatków uszlachetniających 4. zamek bezklejowy I4F wytrzymały i w pełni wodoszczelny, niezawodny system montażu na klik 5. warstwa przeciwprężna zapewnia stabilność |
![]() |




.jpg)














