| Kod produktu: | AMCL40139 |
|---|---|
| Producent: | Quick-Step Unilin (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | AMCL40139 |
| Kolekcja: | Ambient Click |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | Klasa 32 |
| KOLOR: | Szary |
| GRUBOŚĆ (MM): | 4.5 mm |
| WZÓR: | Płytka |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| DO DOMU ZE ZWIERZĘTAMI: | TAK |
| BRAK DYLATACJI DO: | 1000 m2 |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Kamienia |
| GWARANCJA: | 20 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 320 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1300 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Nadaje się do umiarkowanego użytku komercyjnego |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 5 |
Kolekcja Ambient Click to ciepło nowoczesnych paneli winylowych Quick-Step o wyraźnie wyczuwalnej fakturze i niezwykłych odmianach barwnych. Panele winylowe są wodoodporne oraz ciepłe, dzięki czemu idealnie nadają się także do łazienki. Dzięki systemowi „Uniclic Multifit” podłogi Ambient Click można szybko i łatwo ułożyć.
Dylatacja progowa:
W przypadku elastycznych paneli winylowych podłogi mogą mieć dowolną długość i szerokość bez konieczności użycia profili dylatacyjnych (ale nie bezwarunkowo).
Nie dotyczy to następujących sytuacji:
- Temperatura w sąsiadujących pomieszczeniach będzie wykraczać poza zakres T 18–30°;
- W podłożu jest dylatacja konstrukcyjna budynku;
- Pomiędzy strefami, w których podłoże jest wykonane z innych materiałów (np. wylewka i płyty OSB);
- Pomiędzy strefami, w których zastosowane będą różne podkłady;
- Pod meblami (dotyczy stałej zabudowy meblowej i innych ciężkich lub/i unieruchomionych obiektów stałych);
- Jeśli istnieją strefy, w których wylewka osiąga różne temperatury.




.jpg)

















