| Kod produktu: | BAGP40029 |
|---|---|
| Producent: | Quick-Step Unilin (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | BAGP40029 |
| Kolekcja: | Balance Glue Plus |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | Klasa 33 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 2.5 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| DO DOMU ZE ZWIERZĘTAMI: | TAK |
| MONTAŻ: | Na klej |
| STRUKTURA: | Matowa drewna |
| GWARANCJA: | 25 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 194 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1256 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Do pomieszczeń mieszkalnych o dużym natężeniu ruchu oraz pomieszczeń użyteczności publicznej o średnim natężeniu ruchu |
| ILOŚĆ LAMELI: | 1 |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 15 |
Podłogi Quick-Step z kolekcji Balance Glue Plus charakteryzują doskonały wygląd i struktura. To kolekcja wyjątkowo trwałych paneli winylowych, które stwarzają wrażenie niesamowitego luksusu i autentyczności.
Scratch & Stain GuardCiesz się swoją winylową podłogą przez długie lata dzięki rewolucyjnej, zamkniętej strukturze wierzchniej warstwy opartej na technologiach Stain Guard i Scratch Guard. Powłoka ta chroni przed zarysowaniami, plamami, zabrudzeniami i zadrapaniami. |
|
|
|
Czym jest podłoga winylowa?Luksusowe podłogi winylowe Quick-Step zbudowane są z pięciu różnych warstw. Zapewnia to nie tylko wodoodporność i właściwości dźwiękochłonne, ale również sprawia wrażenie ciepła i miękkości przy chodzeniu. Ponadto, podłogi winylowe mają wyjątkowo małą grubość i idealnie sprawdzają się podczas remontów.
|
Scratch & Stain GuardCiesz się swoją winylową podłogą przez długie lata dzięki rewolucyjnej, zamkniętej strukturze wierzchniej warstwy opartej na technologiach Stain Guard i Scratch Guard. Powłoka ta chroni przed zarysowaniami, plamami, zabrudzeniami i zadrapaniami. |
|
|
|
Czym jest podłoga winylowa?Luksusowe podłogi winylowe Quick-Step zbudowane są z pięciu różnych warstw. Zapewnia to nie tylko wodoodporność i właściwości dźwiękochłonne, ale również sprawia wrażenie ciepła i miękkości przy chodzeniu. Ponadto, podłogi winylowe mają wyjątkowo małą grubość i idealnie sprawdzają się podczas remontów.
|




.jpg)












