| Kod produktu: | 1WJ000001 |
|---|---|
| Producent: | Barlinek (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | BJ8-DBE1-L05-P2R-A14130-F |
| Kolekcja: | Classico Line 2 |
| KOLOR: | Jasny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 14 mm |
| WZÓR: | Jodełka |
| V-FUGA: | Brak |
| MONTAŻ: | Na klej, Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Matowa drewna |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| RODZAJ WYKOŃCZENIA: | Lakier matowy |
| GWARANCJA: | 25 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 130 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 725 mm |
| BUDOWA: | Deska warstwowa |
| ILOŚĆ LAMELI: | 1 |
Classico Line to kolekcja drewnianych podłóg dla osób, które cenią tradycyjny charakter, ale jednocześnie pragną nowoczesnegodesignu. Naturalna podłoga ułożona w klasyczną jodełkę doskonale komponuje się z wnętrzami w każdym stylu. Stanowi efektowneożywienie nowoczesnych aranżacji oraz harmonijne uzupełnienie klasycznych wystrojów.
Kolekcja Pure to drewno w najczystszej postaci. Zawiera deski jednopasmowe najwyższej jakości. Jest to seria o ekskluzywnej i najbardziej efektownej formie ekspozycji naturalnego piękna drewna. Podłoga wyposażona jest w nowe złącze Barlock System 5GC.
Dąb Marzipan to deski barwione na odcień popielu, o podkreślonej przez szczotkowanie naturalnej strukturze drewna. Pokryte lakierem matowym.
Ułożenie na jodełkę wymaga użycia kleju, w przeciwnym wypadku produkt nie podlega gwarancji.
Deska Barlinecka to nie jedna, ale trzy warstwy prawdziwego drewna ułożone w nowoczesnej konstrukcji krzyżowej. Warstwowa budowa Deski Barlineckiej zapewnia stabilność podłogi oraz pozwala najskuteczniej okiełznać siły natury. Jej budowa idealnie sprawdza się na ogrzewaniu podłogowym.
Zalety deski barlineckiej:
- 100% drewna
- Możliwość układania na ogrzewaniu podłogowym
- Stabilna konstrukcja
- Podłoga odporna na zmiany temperatur i wilgotności
- Samodzielny i szybki montaż
- Produkt gotowy do użytkowania po montażu
- Możliwość renowacji
Dzięki zastosowaniu zamka Barclick na długiej krawędzi i unikalnego zamka Crosslock na krótszym boku, montaż podłogi drewnianej jest prosty i łatwy oraz nie wymaga stosowania prawej i lewej klepki, jak w przypadku tradycyjnych parkietów. Deski podłogowe zabezpieczona są lakierem matowym. Deski charakteryzują się różnym natężeniem cech drewna, a struktura każdej z nich podkreślona została poprzez szczotkowanie jej powierzchni. Jodła od Barlinka podobnie jak pozostałe podłogi drewniane układane w tradycyjny sposób, to deska trójwarstwowa, która nadaje się na ogrzewanie podłogowe, zarówno wodne jak i elektryczne, którego przewody grzewcze zatopione są w wylewce.




.jpg)















