| Kod produktu: | 5905450602055 |
|---|---|
| Producent: | Emergo (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 5905450602055 |
| Kolekcja: | Listwy przypodłogowe Emergo |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | MDF |
| Długość: | 2400 mm |
| Szerokość Profilu: | 15 mm |
| Wysokość Profilu: | 80 mm |
Listwy przypodłogowe to nieodłączny element wykończenia podłóg. Listwy Emergo świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu, klasycznym, nowoczesnym, loftowym, czy skandynawskim. Białe listwy przypodłogowe świetnie dopasują się do każdej podłogi, niezależnie od jej koloru, optycznie powiększą pomieszczenie.
- uniwersalne listwy - pasują do każdego wnętrza
- materiał wykonania MDF - wysoka odporność na zniszczenia i zarysowania
- uniwersalne listwy - pasują do każdego wnętrza
- materiał wykonania MDF - wysoka odporność na zniszczenia i zarysowania




.jpg)







