| Kod produktu: | 54748 |
|---|---|
| Producent: | Classen (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 54748 |
| Kolekcja: | Extreme WR |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC5 |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 12 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| BRAK DYLATACJI DO: | 121 m2 |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna |
| GWARANCJA: | 25 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 158 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1285 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne i użyteczności publicznej |
| WŁAŚCIWOŚCI ANTYPOŚLIZGOWE: | Tak |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 8 |
Niezwykła staranność wykonania, klasa ścieralności AC5 oraz najwyższa w swoim segmencie grubość deski - 12 mm, to cechy charakterystyczne podłóg z kolekcji Extreme WR. To właśnie dzięki wysokiej odporności na uszkodzenia, solidnej konstrukcji i wodoodporności, panele laminowane marki Classen idealnie sprawdzą się w nawet najbardziej wymagających pomieszczeniach. W ofercie dostępnych jest 5 drewnianych dekorów, które pomogą Ci wykreować wyjątkową przestrzeń.
Zalety kolekcji Extreme WR
48-godzinna odporność na wodę, impregnowana fuga,
Odporność na zarysowania dzięki powłoce LLT anti-scratch,
LLT anti-static powłoka ułatwiająca codzienną pielęgnację
Zalety kolekcji Extreme WR
48-godzinna odporność na wodę, impregnowana fuga,
Odporność na zarysowania dzięki powłoce LLT anti-scratch,
LLT anti-static powłoka ułatwiająca codzienną pielęgnację




.jpg)















