| Kod produktu: | IM1859 |
|---|---|
| Producent: | Quick-Step Unilin (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | IM1859 |
| Kolekcja: | Impressive |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Jasny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| GWARANCJA: | 25 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 190 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1380 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 7 |
Panele podłogowe z kolekcji Quick-Step Impressive to wyjątkowo naturalne podłogi pod względem wyglądu i faktury. Przykładowo, słoje drewna zostały doskonale odzwierciedlone nawet w szczelinach podłogi. Ponad to dzięki zastosowaniu unikalnej wodoodpornej powłoki HydroSeal, Impressive są nie tylko piękne, ale są także najbardziej odpornymi panelami podłogowymi jakie kiedykolwiek wyprodukowano.
Dylatacja progowa:
Możliwość montażu podłogi bez dylatacji progowych do 13 metrów bieżących, przy zachowaniu odpowiednich warunków:
W przypadku jeżeli pomieszczenie jest zbliżone kształtem do kwadratu lub prostokąta, a w domu panuje stały klimat bez gwałtownych zmian (między porami roku, między dniami tygodnia i weekendem oraz w ciągu doby), to można ułożyć do 13 metrów bieżących podłogi bez dodatkowych rozcięć dylatacyjnych.




.jpg)
















