| Kod produktu: | D 5380 |
|---|---|
| Producent: | Swiss Krono Ferrum (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 80SI5380 |
| Kolekcja: | Sigma |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | AC4 |
| KOLOR: | Ciemny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 8 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna szczotkowanego |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| GWARANCJA: | 15 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 193 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1380 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 9 |
SWISS KRONO FERRUM to nowe spojrzenie na rolę podłóg w domowym wnętrzu. Łącząc innowacyjne rozwiązania technologiczne z dbałością o naturalny i estetyczny wygląd, FERRUM daje niespotykaną dotąd możliwość aranżacji wnętrz dopasowanych do indywidualnych potrzeb i pomysłów. Czas spędzony we wspólnym gronie zasługuje na wyjątkową oprawę. Świętuj je z kolekcją paneli podłogowych Ferrum Sigma, w której subtelna struktura drewna szczotkowanego jest dodatkowo podkreślona przez wykorzystanie V-fugi.
SWISS KRONO FERRUM powstała, by uchwycić odrobinę letniej beztroski i pomóc w tworzeniu wnętrz, do których chce się wracać po pracowitym dniu. Panele dostępne są w 5 kolekcjach na płycie 7 lub 8mm i klasie ścieralności AC3 lub AC4.
Panele laminowane są bezpiecznym pokryciem podłogowym, który w ponad 80 % zbudowany jest z lokalnego drewna.
W produkcji wykorzystywany jest surowiec z lasów gospodarowanych zgodnie z proekologicznymi zasadami FSC.
Cechy:
- wymiary
długość - 1380 mm
szerokość - 193 mm
grubość - 8 mm
- odporność na ścieranie - AC4
- klasa użyteczności w pomieszczeniach mieszkalnych - 23
- klasa użyteczności w pomieszczeniach publicznych - 32
- klasyfikacja ogniowa - Cfl-s1
Panele laminowane są bezpiecznym pokryciem podłogowym, który w ponad 80 % zbudowany jest z lokalnego drewna.
W produkcji wykorzystywany jest surowiec z lasów gospodarowanych zgodnie z proekologicznymi zasadami FSC.
Cechy:
- wymiary
długość - 1380 mm
szerokość - 193 mm
grubość - 8 mm
- odporność na ścieranie - AC4
- klasa użyteczności w pomieszczeniach mieszkalnych - 23
- klasa użyteczności w pomieszczeniach publicznych - 32
- klasyfikacja ogniowa - Cfl-s1
- - gwarancja
- użytkowanie w pomieszczeniach mieszkalnych - okres gwarancji 15 lat
- użytkowanie w pomieszczeniach publicznych - okres gwarancji 5 lat
- - odpowiednie na ogrzewanie podłogowe




.jpg)














