| Kod produktu: | 93PS2044 |
|---|---|
| Producent: | SWISS KRONO Platinium (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | D2044 |
| Kolekcja: | Progress |
| GRUBOŚĆ (MM): | 10 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Synchroniczna |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| GWARANCJA: | 20 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 193 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1380 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 7 |
Panele laminowane PLATINIUM to nie tylko znakomita jakość, ale również kreująca nastrój i podkreślająca charakter wnętrza kolorystyka – od klasycznych dębów po kolorystykę drzew egzotycznych. Zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych panele laminowane z oferty firmy SWISS KRONO stanowią integralny element wystroju. Kolekcja PROGRESS to nowoczesne podłogi z delikatną strukturą drewna. Idealne dla wnętrz w stylu skandynawskim i minimalistycznym. V-fuga przedłuża życie podłogi, to praktyczne rozwiązanie sprawdza się w każdym rodzaju pomieszczeń.
Wszystkie podłogi wchodzące w skład marki PLATINIUM gwarantują komfort, trwałość i bardzo dobre właściwości użytkowe: odporność na zaplamienia, antyalergiczność, możliwość montażu na wodnym ogrzewaniu podłogowym oraz łatwość czyszczenia i konserwacji.
W niemalże każdej kolekcji pojawiają się jasne, inspirowane skandynawską stylistyką, dekory w szarych, lekko żółtawych lub beżowych odcieniach. Są one bardzo wdzięcznym produktem wykończeniowym do małych pomieszczeń, gdyż dodają wnętrzom lekkości i przestrzenności. Ciemne, intensywne dekory są znakomitym tłem zarówno dla masywnego stylowego biurka w reprezentacyjnym gabinecie, jak i minimalistycznej skórzanej sofy w nowocześnie zaaranżowanym salonie. To kwintesencja elegancji i wyrafinowanego stylu.
Cechy kolekcji PROGRESS:
- Nadaje się na ogrzewanie podłogowe
- V-fuga przedłuża estetykę paneli na lata
- 10 mm - odpowiednie do ciężkich mebli
- Dopasowane cokoły w kolorze podłogi
- AC4 wytrzyma 20 lat bez przetarcia
- Łatwo i szybko dostępna
- Polski produkt - wspierasz naszą gospodarkę
- Wymagająca w utrzymaniu
W niemalże każdej kolekcji pojawiają się jasne, inspirowane skandynawską stylistyką, dekory w szarych, lekko żółtawych lub beżowych odcieniach. Są one bardzo wdzięcznym produktem wykończeniowym do małych pomieszczeń, gdyż dodają wnętrzom lekkości i przestrzenności. Ciemne, intensywne dekory są znakomitym tłem zarówno dla masywnego stylowego biurka w reprezentacyjnym gabinecie, jak i minimalistycznej skórzanej sofy w nowocześnie zaaranżowanym salonie. To kwintesencja elegancji i wyrafinowanego stylu.
Cechy kolekcji PROGRESS:
- Nadaje się na ogrzewanie podłogowe
- V-fuga przedłuża estetykę paneli na lata
- 10 mm - odpowiednie do ciężkich mebli
- Dopasowane cokoły w kolorze podłogi
- AC4 wytrzyma 20 lat bez przetarcia
- Łatwo i szybko dostępna
- Polski produkt - wspierasz naszą gospodarkę
- Wymagająca w utrzymaniu




.jpg)













