| Kod produktu: | AMCP40139 |
|---|---|
| Producent: | Quick-Step Unilin (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | AMCP40139 |
| Kolekcja: | Ambient Click Plus |
| KLASA ŚCIERALNOŚCI: | Klasa 33 |
| KOLOR: | Jasny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 4.5 mm |
| WZÓR: | Płytka |
| V-FUGA: | V-fuga 4-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| WODOODPORNOŚĆ: | Odporne na wodę |
| DO DOMU ZE ZWIERZĘTAMI: | TAK |
| BRAK DYLATACJI DO: | 1000 m2 |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Kamienia |
| GWARANCJA: | 25 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 320 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1300 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Do pomieszczeń mieszkalnych o dużym natężeniu ruchu oraz pomieszczeń użyteczności publicznej o średnim natężeniu ruchu |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 5 |
Ambient Click Plus to ciepło nowoczesnych paneli winylowych Quick-Step posiadających wyrazistą fakturę oraz szeroką gamę kolorów. Kolekcja Ambient Click Plus została udoskonalona poprzez podwyższenie odporności na ścieranie, a dzięki systemowi „Uniclic Multifit” podłogi Quick-Step można szybko i łatwo ułożyć.
Dylatacja progowa:
W przypadku elastycznych paneli winylowych podłogi mogą mieć dowolną długość i szerokość bez konieczności użycia profili dylatacyjnych (ale nie bezwarunkowo).
Nie dotyczy to następujących sytuacji:
- Temperatura w sąsiadujących pomieszczeniach będzie wykraczać poza zakres T 18–30°;
- W podłożu jest dylatacja konstrukcyjna budynku;
- Pomiędzy strefami, w których podłoże jest wykonane z innych materiałów (np. wylewka i płyty OSB);
- Pomiędzy strefami, w których zastosowane będą różne podkłady;
- Pod meblami (dotyczy stałej zabudowy meblowej i innych ciężkich lub/i unieruchomionych obiektów stałych);
- Jeśli istnieją strefy, w których wylewka osiąga różne temperatury.




.jpg)

















