| Kod produktu: | QSVSTPCLICKSILVME200 |
|---|---|
| Producent: | Quick-Step Unilin (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | QSVSTPCLICKSILVME200 |
| Kolekcja: | Quick-Step |
| GRUBOŚĆ (MM): | 15 mm |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 30 mm |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 1 |
| Kolor: | Szary |
| Materiał: | Aluminium |
| Długość: | 2000 mm |
| Szerokość Profilu: | 30 mm |
| Wysokość Profilu: | 15 mm |
| Ilość Sztuk w Opakowaniu: | 1 |
Profil wykończeniowy do schodów i stopni, aluminiowy srebrny, stosowany zewnętrznie do podłóg winylowych montowanych na zatrzask (click).
Przystosowany do montażu podłóg winylowych o grubości 4,5mm.
- Wymiary:
grubość: 15 mm
długość: 2000 mm
szerokość: 30 mm
- Materiał: aluminium
- Kolor: srebrny
Przystosowany do montażu podłóg winylowych o grubości 4,5mm.
- Wymiary:
grubość: 15 mm
długość: 2000 mm
szerokość: 30 mm
- Materiał: aluminium
- Kolor: srebrny




.jpg)







