Dąb Family Szczotkowany 1-Lamelowy Microfaza 5GC BC8-DBE1-L05-XXR-K14155-F 14 mm
Deska barlinecka Barlinek Barlinek
Wysyłka do 24h
Ile m2 potrzebujesz ? m2
Ile op potrzebujesz ? op Dostępny, na stanie: 12 op Wysyłka do 24h
Zadzwoń
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
v%20fuga
ikonka-lakierowana-pod%C5%82oga-
Kod produktu: BC8-DBE1-L05-XXR-K14155-F
Producent: Barlinek (zobacz dane producenta)
Kod producenta: BC8-DBE1-L05-XXR-K14155-F
Kolekcja: Barlinek
KOLOR: Naturalny
GRUBOŚĆ (MM): 14 mm
WZÓR: Deska
V-FUGA: V-fuga 4-stronna
BRAK DYLATACJI DO: 160 m2
MONTAŻ: Na klej, Bezklejowo zamek klik
STRUKTURA: Drewna
RODZAJ DREWNA: Dąb
RODZAJ WYKOŃCZENIA: Lakier matowy
SZEROKOŚĆ (MM): 155 mm
DŁUGOŚĆ (MM): 1092 mm
BUDOWA: Deska warstwowa
ILOŚĆ LAMELI: 1
Drewno w najczystszej postaci.
Deska barlinecka to:
  • 100% drewna