Dąb Standard 3-lamelowy BK8-DBE3-LEK-XXX-K14207-T 14 mm
Deska barlinecka Barlinek Barlinek
Wysyłka do 24h
Ile m2 potrzebujesz ? m2
Ile op potrzebujesz ? op Dostępny, na stanie: 1873 op Wysyłka do 24h
Zadzwoń
UWAGA aby zachować gwarancję i prawidłowo zamontować i użytkować zakupiony produkt
Dostępne próbki
ikonka-lakierowana-pod%C5%82oga-
Kod produktu: BK8-DBE3-LEK-XXX-K14207-T
Producent: Barlinek (zobacz dane producenta)
Kod producenta: BK8-DBE3-LEK-XXX-K14207-T
Kolekcja: Barlinek
KOLOR: Naturalny
GRUBOŚĆ (MM): 14 mm
WZÓR: Deska
NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: Ogrzewanie wodne
MONTAŻ: Bezklejowo zamek klik
RODZAJ DREWNA: Dąb
RODZAJ WYKOŃCZENIA: Lakier półmatowy
SZEROKOŚĆ (MM): 207 mm
DŁUGOŚĆ (MM): 1100 mm