| Kod produktu: | BKW-JES3-LEK-XXX-K10207-T |
|---|---|
| Producent: | Barlinek (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | BKW-JES3-LEK-XXX-K10207-T |
| Kolekcja: | Barlinek |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 10 mm |
| WZÓR: | Deska |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Na klej, Bezklejowo zamek klik |
| RODZAJ DREWNA: | Jesion |
| RODZAJ WYKOŃCZENIA: | Lakier półmatowy |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 207 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1092 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne i użyteczności publicznej |
| ILOŚĆ LAMELI: | 3 |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 9 |
Drewno jesionowe z charakterystycznymi dla gatunku naturalnymi cechami. Podłoga odznacza się bardzo dużą zmiennością usłojenia i zróżnicowaną kolorystyką.
Deska barlinecka to:
- 100% drewna
- stabilna konstrukcja odporna na zmiany temperatur i wilgotności
- możliwość układania na ogrzewaniu podłogowym
- samodzielny i szybki montaż
- możliwość wielokrotnej renowacji
- najlepsza jakość w dobrej cenie.
Prawdziwe drewno jest:
- niealergiczne
- trwałe i wytrzymałe
- ciepłe w dotyku
- wygodne w użytkowaniu
- reguluje mikroklimat
- niepowtarzalne
Deska barlinecka to:
- 100% drewna
- stabilna konstrukcja odporna na zmiany temperatur i wilgotności
- możliwość układania na ogrzewaniu podłogowym
- samodzielny i szybki montaż
- możliwość wielokrotnej renowacji
- najlepsza jakość w dobrej cenie.
Prawdziwe drewno jest:
- niealergiczne
- trwałe i wytrzymałe
- ciepłe w dotyku
- wygodne w użytkowaniu
- reguluje mikroklimat
- niepowtarzalne




.jpg)








































