| Kod produktu: | BK8-JES1-LAK-XXX-A14130-V |
|---|---|
| Producent: | Barlinek (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 5906737939963 |
| Kolekcja: | Barlinek |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 14 mm |
| WZÓR: | Deska |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Na klej, Bezklejowo zamek klik |
| RODZAJ DREWNA: | Jesion |
| RODZAJ WYKOŃCZENIA: | Lakier półmatowy |
| GWARANCJA: | 20 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 130 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 725 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne, Pomieszczenia użyteczności publicznej |
| BUDOWA: | Deska warstwowa |
| ILOŚĆ LAMELI: | 1 |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 7 |
Polecane
Do wyczerpania zapasów
Jesion Various 1-lamelowy BK8-JES1-LAK-XXX-A14130-V 14 mm
Deska barlinecka
Barlinek
Barlinek
Cena:
(23% vat)