| Kod produktu: | BC1-DBE1-L05-BYE-D14207-U |
|---|---|
| Producent: | Bear Wood (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | BC1-DBE1-L05-BYE-D14207-U |
| Kolekcja: | Bear&Wood |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 14 mm |
| WZÓR: | Deska |
| V-FUGA: | V-fuga 2-stronna |
| BRAK DYLATACJI DO: | 1000 m2 |
| MONTAŻ: | Bezklejowo zamek klik |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| RODZAJ WYKOŃCZENIA: | Lakier matowy |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 207 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 2200 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| BUDOWA: | Deska warstwowa |
| ILOŚĆ LAMELI: | 1 |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 7 |
Podłogi Bear&Wood posiadają innowacyjną budowę krzyżową, która zwiększa stabilność i trwałość podłogi drewnianej, eliminując ryzyko skrzypienia, pęcznienia oraz rozsychania drewna. To gwarancja estetyki, komfortu użytkowania i długowieczności na lata.
Bear&Wood to starannie wyselekcjonowane podłogi naturalne Barlinek w wyjątkowych konfiguracjach desek dębowych i jesionowych.
Dąb Glee Limited to podłoga wykończona lakierem matowym, posiadająca dużą ilość naturalnych cech drewna takich jak:
- dowolna kolorystyka
- zdrowe i zaszpachlowane sęki o średnicy większej niż w klasie Various
- występowanie bielu na krawędziach deski
- zaszpachlowane pęknięcia większe niż w klasie Various.
Podłogę montuje się bezklejowo, co ułatwia i przyspiesza montaż.
Zastosowane złącze 5Gc jest idealnym rozwiązaniem dla technologii połączeń czołowych w montażu podłogi. System ten jest oparty na nowoczesnej konstrukcji zamka czołowego oraz zastosowaniu specjalnego języka, wykonanego z polipropylenu z dodatkiem włókna szklanego.
Przy montażu bezklejowym- możliwy montaż bez dylatacji progowej na powierzchni 20m x 8m.
Przy montażu klejowym- BRAK OGRANICZEŃ WYMIAROWYCH, możliwy montaż bez dylatacji progowej na dowolnym metrażu!
Bear&Wood to ekskluzywne, starannie wyselekcjonowane podłogi drewniane Barlinek, dostępne w unikalnych konfiguracjach desek dębowych i jesionowych. Nowoczesny design oraz oryginalna kolorystyka sprawiają, że barwione deski podłogowe są idealnym wyborem dla osób poszukujących awangardowych i designerskich rozwiązań do wnętrz.
Podłogi Bear&Wood posiadają innowacyjną budowę krzyżową, która zwiększa stabilność i trwałość podłogi drewnianej, eliminując ryzyko skrzypienia, pęcznienia oraz rozsychania drewna. To gwarancja estetyki, komfortu użytkowania i długowieczności na lata.
Bear&Wood to starannie wyselekcjonowane podłogi naturalne Barlinek w wyjątkowych konfiguracjach desek dębowych i jesionowych.
Dąb Glee Limited to podłoga wykończona lakierem matowym, posiadająca dużą ilość naturalnych cech drewna takich jak:
- dowolna kolorystyka
- zdrowe i zaszpachlowane sęki o średnicy większej niż w klasie Various
- występowanie bielu na krawędziach deski
- zaszpachlowane pęknięcia większe niż w klasie Various.
Podłogę montuje się bezklejowo, co ułatwia i przyspiesza montaż.
Zastosowane złącze 5Gc jest idealnym rozwiązaniem dla technologii połączeń czołowych w montażu podłogi. System ten jest oparty na nowoczesnej konstrukcji zamka czołowego oraz zastosowaniu specjalnego języka, wykonanego z polipropylenu z dodatkiem włókna szklanego.





























































