| Kod produktu: | 5907758700099 |
|---|---|
| Producent: | Ego Floor (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 5907758700099 |
| Kolekcja: | Ego Floor |
| GRUBOŚĆ (MM): | 16 mm |
| V-FUGA: | Brak |
| MONTAŻ: | Klejenie do podłoża |
| STRUKTURA: | Drewna |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 120 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 400-1200 mm |
| ILOŚĆ LAMELI: | 1 |
Kolekcja drewnianych podłóg Egofloor doskonale sprawdzi się w najbardziej wyszukanych wnętrzach. To propozycja dla miłośników głębokiej barwy drewna i podłóg o wysokim połysku. Dąb daje gwarancję dużej wytrzymałości powierzchni, a różnorodny wygląd pozwoli każdemu znaleźć rozwiązanie dla siebie.
- Odporność na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne – dzięki wykorzystaniu odpowiednich zabezpieczeń deski stają się bardzo trwałe, za sprawą czego nie dochodzi do zarysowań czy wgnieceń na ich powierzchni.
- Ciepło – wykorzystanie desek podłogowych to najlepszy sposób na izolację termiczną, a także wprowadzenie do wnętrza wyjątkowo przytulnej atmosfery.
- Odporność na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne – dzięki wykorzystaniu odpowiednich zabezpieczeń deski stają się bardzo trwałe, za sprawą czego nie dochodzi do zarysowań czy wgnieceń na ich powierzchni.
- Ciepło – wykorzystanie desek podłogowych to najlepszy sposób na izolację termiczną, a także wprowadzenie do wnętrza wyjątkowo przytulnej atmosfery.
Kolekcja drewnianych podłóg Egofloor doskonale sprawdzi się w najbardziej wyszukanych wnętrzach. To propozycja dla miłośników głębokiej barwy drewna i podłóg o wysokim połysku. Dąb daje gwarancję dużej wytrzymałości powierzchni, a różnorodny wygląd pozwoli każdemu znaleźć rozwiązanie dla siebie.




.jpg)














