| Kod produktu: | 133NCDEK15KW240 |
|---|---|
| Producent: | Kahrs (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 133NCDEK15KW240 |
| Kolekcja: | Tres |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 13 mm |
| WZÓR: | Klepka |
| V-FUGA: | Brak |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| BRAK DYLATACJI DO: | 375 m2 |
| MONTAŻ: | Na klej, Bezklejowo zamek klik |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| RODZAJ WYKOŃCZENIA: | Lakier matowy |
| GWARANCJA: | 20 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 200 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 2423 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| ILOŚĆ LAMELI: | 3 |
| WARSTWA UŻYTKOWA GRUBOŚĆ: | 2.6 mm |
| LICZBA SZTUK W PACZCE: | 7 |
Drewno jest najbardziej przyjaznym dla środowiska, najpiękniejszym i wszechstronnym materiałem podłogowym. Zapewnia ciepło nawet w najbardziej minimalistycznym wnętrzu, oraz podkreśla tradycyjny wystrój pomieszczeń. I choć trendy przychodzą i odchodzą, jakość i styl podłóg drewnianych nigdy nie wychodzi z mody. Dlatego właśnie drewniane podłogi Kährs to zawsze dobry wybór. Kährs to jakość, wspaniały design, innowacje, troska o środowisko i zrównoważony rozwój.




.jpg)













