| Kod produktu: | 41007001 |
|---|---|
| Producent: | Tarkett (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 41007001 |
| Kolekcja: | Heritage |
| KOLOR: | Naturalny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 14 mm |
| V-FUGA: | V-fuga 2-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Na klej, Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna szczotkowanego |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| GWARANCJA: | 10 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 190 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 2200 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| BUDOWA: | Deska warstwowa |
| ILOŚĆ LAMELI: | 1 |
HERITAGE prezentuje tradycyjne wzornictwo w najlepszej postaci – autentyczne, naturalne, rustykalne drewno dębowe. W przeszłości uważano, że surowe drewno dębowe nie nadaje się na podłogi, ponieważ ma zbyt wiejski klimat. Dziś jest wysoko cenione, a im więcej pęknięć, sęków i odmian koloru, tym lepiej! W kolekcji Heritage słoje drzewne podkreślono za pomocą szczotkowania i barwienia oraz zabezpieczono naturalnym olejem typu hardwax, aby podkreślić piękne detale nadające niepowtarzalny charakter każdej desce. W efekcie powstaje atrakcyjna drewniana podłoga pokryta fantastyczną patyną.
-
CECHY
- - Naturalny rustykalny wygląd
- - Ekologicznie pozyskiwanie i produkcja
- - Warstwa oleju Proteco Hardwax Oil
- - Długotrwała stabilność
- - Odpowiednia na ogrzewanie podłogowe
HERITAGE prezentuje tradycyjne wzornictwo w najlepszej postaci – autentyczne, naturalne, rustykalne drewno dębowe. W przeszłości uważano, że surowe drewno dębowe nie nadaje się na podłogi, ponieważ ma zbyt wiejski klimat. Dziś jest wysoko cenione, a im więcej pęknięć, sęków i odmian koloru, tym lepiej! W kolekcji Heritage słoje drzewne podkreślono za pomocą szczotkowania i barwienia oraz zabezpieczono naturalnym olejem typu hardwax, aby podkreślić piękne detale nadające niepowtarzalny charakter każdej desce. W efekcie powstaje atrakcyjna drewniana podłoga pokryta fantastyczną patyną.




.jpg)













