| Kod produktu: | 41016003 |
|---|---|
| Producent: | Tarkett (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 41016003 |
| Kolekcja: | Shade |
| KOLOR: | Ciemny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 13 mm |
| V-FUGA: | V-fuga 2-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Na klej, Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Matowa drewna |
| RODZAJ DREWNA: | Dąb |
| GWARANCJA: | 10 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 134 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 1850 mm |
| ZASTOSOWANIE: | Pomieszczenia mieszkalne |
| BUDOWA: | Deska warstwowa |
| ILOŚĆ LAMELI: | 1 |
SHADE opiera się na kolorystycznych niuansach w naszym naturalnym otoczeniu, wzmacniając głębię wystroju wnętrza. Kolekcja Shade, dostępna w kolorach miodu, szarego kamienia lub starego białego dębu, podkreśla ciepło drewna miękkimi, naturalnymi barwami nadającymi wnętrzom przytulny charakter.
Przyjrzyj się tym eleganckim, subtelnym kolorom i wybierz ten, który najbardziej pasuje do Twojego wnętrza. Deski pokryto matowym wykończeniem, aby zabezpieczyć odmienny układ słoi i strukturę każdej z nich.
SHADE opiera się na kolorystycznych niuansach w naszym naturalnym otoczeniu, wzmacniając głębię wystroju wnętrza. Kolekcja Shade, dostępna w kolorach miodu, szarego kamienia lub starego białego dębu, podkreśla ciepło drewna miękkimi, naturalnymi barwami nadającymi wnętrzom przytulny charakter. Przyjrzyj się tym eleganckim, subtelnym kolorom i wybierz ten, który najbardziej pasuje do Twojego wnętrza. Deski pokryto matowym wykończeniem, aby zabezpieczyć odmienny układ słoi i strukturę każdej z nich.
CECHY
- - Miękkie i naturalne kolory
- - Ekologicznie pozyskiwanie i produkcja
- - Warstwa lakieru Proteco Natura
- - Długotrwała stabilność
- - Odpowiednie na ogrzewanie podłogowe
- - Unikalna aranżacja wnętrza




.jpg)













