| Kod produktu: | 41006008 |
|---|---|
| Producent: | Tarkett (zobacz dane producenta) |
| Kod producenta: | 41006008 |
| Kolekcja: | Play |
| KOLOR: | Jasny |
| GRUBOŚĆ (MM): | 13 mm |
| V-FUGA: | V-fuga 2-stronna |
| NA OGRZEWANIE PODŁOGOWE: | Ogrzewanie wodne |
| MONTAŻ: | Na klej, Bezklejowo zamek klik |
| STRUKTURA: | Drewna |
| RODZAJ DREWNA: | Jesion |
| GWARANCJA: | 10 lat |
| SZEROKOŚĆ (MM): | 162 mm |
| DŁUGOŚĆ (MM): | 2000 mm |
| BUDOWA: | Deska warstwowa |
| ILOŚĆ LAMELI: | 1 |
Podłogi z kolekcji Play mają niepowtarzalny charakter i niebanalną kolorystkę. Dzięki zastosowaniu nowych technologii, pozwalających uzyskać doskonalsze powierzchnie i odcienie, każda deska z kolekcji Play zyskała wyjątkowy charakter. Poszukaj inspiracji w szerokim zestawie oryginalnych kolorów i wzorów obejmujących marmurkowy dąb, stonowany jesion w kolorze kości słoniowej lub czarny jak smoła dynamiczny dąb.
-
CECHY KOLEKCJI:
- - Zaskakujące, oryginalne wzory
- - Ekologicznie pozyskiwanie i produkcja
- - Warstwan lakieru Proteco Natura
- - Długotrwała stabilność
- - Odpowiednie na ogrzewnie podłogowe
Podłogi z kolekcji Play mają niepowtarzalny charakter i niebanalną kolorystkę. Dzięki zastosowaniu nowych technologii, pozwalających uzyskać doskonalsze powierzchnie i odcienie, każda deska z kolekcji Play zyskała wyjątkowy charakter. Poszukaj inspiracji w szerokim zestawie oryginalnych kolorów i wzorów obejmujących marmurkowy dąb, stonowany jesion w kolorze kości słoniowej lub czarny jak smoła dynamiczny dąb.




.jpg)













